DS
Soru Sahibi
1 Aralık 2015 20:03

GÖZ KAPAKLARI GEVŞEKLİĞİ

Atopik Dermatit hastalığıma bağlı olarak alt göz kapaklarım dışa döndü hocam, göz kanallarım açık olmasına karşın yoğun sulanmam oluyor. Gözyaşım dışarı akıyor. 05 Eylül 2014 tarihinde Okmeydanı Eğitim ve Araştırmada opere oldum, geçmedi. Umutsuzluğum iyice arttı bu yüzden. Yalnızca bu alanda çalıştığınızı öğrendim. Tarafınızca ameliyat edilsem iyileşir miyim yoksa ömür boyu bu sulanmayla mı yaşayacağım hocam? Saygılarımla.

1 cevap
Cevaplar (1)

Görmemiz lazım. Kapak yapısı, cilt yapısı önemlidir. Çok büyük çoğunlukla bir çözüm bulunabilir.

12 Aralık 2015 15:31