RE
Soru Sahibi
18 Şubat 2019 19:21

Göz kapağında hemenjiyon

Merhabalar benim oğlum da sağ göz kapağında bir hemanjiom var 2 yaşına kadar ufak bir lekeydi farkedilmiyordu bile. 2 yaşından sonra şişmeye başladı. Hatay da doktorlara adana başkent hastanesine Malatya Turgut Özal hastanesine en sonda hacettepe de önce çocuk onkoloji de 1 sene tedavi gördü sonra plastik cerrahi bölümüne sevk edildi. Tabi hep ilaç ve göz kapağına iğneler yapıldı 4 sene süreçte. En son 12 yaşına gelene kadar ameliyat etmeyeceklerini söylediler. Şu an 8 yaşında. Ve sadece bekliyorum. Tüm bu tedaviler ve senelerde hiç Bi fark olmadı. Eğer isterseniz baştan sona fotoğraflarında yollayabilirim. Önerinizi bekliyorum

2 cevap
Cevaplar (2)

Beta bloker kullanıldı mı? Fotoğraflar tabii yardımcı olur, gönderebilirseniz bakar değerlendirmeye çalışırım.

14 Nisan 2019 23:46
RE
Soru Sahibi

Hayır hocam hiç duymadım beta bloker. 3 yaşlarında göz kapağına kortizon iğne sonra Başkent hastanesinde dideral ilacı sonra Haccettepe hastanesinde çocuk onkolojide 9 ay sirolomus içeren damla oda fayda etmedi Haccettepe de plastik cerrah göz kapağına iğne vurdu ne olduğunu bilmiyorum. Ama hiç biri fayda etmedi drum hep stabil kaldı. Ve oğlum büyümesine rağmen hiçbir fark yok. Hocam buradan fotoğraf yollayamadım.

18 Nisan 2019 14:54

Dideral beta blokör bir ilaçtır. sk@safakkarslioglu.com adresini deneyebilirsiniz.

20 Nisan 2019 18:17