ÜA
Soru Sahibi
24 Ocak 2016 15:44

Göz altındaki siyah lekeler

Öykü hanim merhaba, 2 ay once burun estetik ameliyati gecirdim..yuzumde ve gozaltimda sislik ve morartilar olusmustu..ancak suan morluklarin ve sisliklerin neredeyse tamami gecti..sadece burunucunda biraz kaldi..size sormak istedigim asil sikintim su.. -ameliyat once goz altimda herhangi bir leke yoktu..ancak ameliyat sonrasi iki goz altimda da siyah lekelenmeler mevcut ve herhangi bir iyilesme hala olmadi..doktorum gecer diyor ancak beni bu durum rahatsiz ediyor..bana tavsiye edeceginiz bir yontem, ilac merhem vs var midir? Simdiden tesekkur eder calismalarinizda basarilar dilerim

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, Bu sıkıntınız muhtemelen ameliyat sonrasındaki damarlanma artışından dolayı ortaya çıkmıştır. Zaman içerisinde ortadan kalkacaktır merak etmeyin. Bu dönemde bol bol nemlendirici krem kullanmanızı tavsiye ederim. Saygıılar...

11 Şubat 2016 16:15