da
Soru Sahibi
6 Ocak 2021 02:10

Gömük penis

Hocam merhaba Oğlum 7 yaşında 7 aylıkken sünnet oldu. Hiç bir sıkıntı yaşamadık. Yalnız pipisi içe gömük. ilk sünnet yapıldığında da içe gömüktü üroloğumuz sünnet derisini çok kesmedim ilerde erken boşalmaya neden olmasın diye demişti. Çocuk biraz tombul olduğundan içe gömüktür büyüdükçe çıkacak demişti. Ama hala içe gömük duruyor ereksiyon sıkıntısı yok sertleştiğinde çıkıyor. Ondan küçük çocukların pipisi içe gömük olmadığından sanırım daha büyük görünüyor. onun ki küçük mü kaç cm olmalı 7 yaş çocuğu. Küçük olduğundan mı böyle içe gömük diye endişeleniyorum. Ayrıca uyurken aşırı derecede diş gıcırdatıyor. Ve uykuda aşırı terliyor. Bir kaç kez başının ağrıdığını söylemişti diş gıcırdattığı içindir diye düşündük. Ayrıca bunlar için doktora gittik ama hep normal dediler. Bu durumda ne yapmalıyız

1 cevap
Cevaplar (1)
Yrd. Doç. Dr. Ahmet Güngör
Çocuk Cerrahisi , Çocuk Ürolojisi (Cerrahi)

Merhabalar çok geçmiş olsun , gömük pipi anlattığınız kadarıyla normal bir durum kilolu çocuklarda ama muayene etmeden net bir şey söylemek doğru olmaz , terleme genelde ailesel bir durum ama bazı vitamin eksikliklerinde olabilir kan tahlili yapmak gerekir , diş gıcırtmada da en sık sebepler arasında parazitler sebepler olur onlara bakmak gerekir , ayrıntılı muayene ve yapılacak olan bazı tetkikler ile sorularınız cevap bulacaktır çok geçmiş olsun

8 Ocak 2021 08:17