ym
Soru Sahibi
10 Aralık 2018 11:27

göğüste takılma hissi

Merhaba hocam sabah kalkıp su içtikten sonra göğsümde takılma hissi oluşuyor yatana kadar devam ediyor. hani ayva yedikten sonra yaşanılan his gibi ağrıdan ziyade takılma ve baskı hissi, sırtıma da vuruyor sol taraftan. genelde yemek sırasında bir şey hissetmiyorum yemekten sonra başlıyor ekg ve akciğer filmi de çektirdim bir şey çıkmadı. genelde ağzımda acı bir tat dilimde pas oluyor, 10-15 günde bir boğazımda gıcık geniz akıntısı ve burun tıkanıklığı da yaşıyorum. sizce neden olabilir ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Alper Döventaş
Dahiliye - İç Hastalıkları , Geriatri

Reflü hastalığınız olabilir. Bir gastroenteroloji uzmanına danışıp gastroskopi yaptırmalısınız Geçmiş olsun, saygılarımla

18 Aralık 2018 05:15