4 Aralık 2021 16:11

Göğüste kist

Hocam merhaba,21 yaşındayım,menstrüasyon dönemi öncesinde ve dönem süresince göğüs şişkinliği ve hassasiyet ile birlikte sol göğüsüm içerisinde elime gelen bir kist var bana herhangi bir ağrısı,acısı yok,fakat adet döneminde boyutu artıyor dönem bitince küçülüyor çok çok sert ve hareket ediyor,bununla ilgili bilgi verebilirseniz çok sevinirim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Beyza Özçınar
Genel Cerrahi , Meme Cerrahisi

Bu gibi ele gelen kitleler genelde yoğunlaşmış meme dokusudur ama emin olmak ultrason yaptırıp bir genel cerrahi uzmanına muayene olmanızı öneririm.

5 Aralık 2021 14:51