İİ
Soru Sahibi
10 Temmuz 2019 08:54

göbek fıtık

Hocam Merhaba. Annem 35 yıldır bana bakıyor ben yürüyemiyorum. Anneme üzülüyorum 2 yıl önce iki defa Göbek Fıtık amaliyatı oldu ama 2 yıl sonra yaması açıldı şimdi tekrar yama koyulması gerekiyormuş. Normal standart yamanın tutmadığını çevremizden duyduk ve yabancı yamaya yöneldik. Yabancı yama tavsiyenizi merak ediyorum, hangi marka yama daha kaliteli söylermisiniz. Bilginizle bizi aydınlatırsanız memnun olurum. teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Erkan Öztürk
Genel Cerrahi , Meme Cerrahisi

İbrahim Bey ben meme ve endokrin cerrahisi yaptığım için uzun süredir karın fıtığı ameliyatı yapmadım. Bu konuda annenizi muayene eden hekim size daha fazla yardımcı olacaktır. Geçmiş olsun.

12 Temmuz 2019 09:18