ÇS
Soru Sahibi
22 Nisan 2021 00:33

Gloitik sinyal değişikliği

Hocam kolay gelsin 30 yaş bayan Yorumlarmısınız Her iki frontal lobda subkortikal beyaz cevherde T2 ve flair sekanslarda hiperintens izlenen milimetrik gliotik sinyal değişiklikleri izlenmektedir.(nonspesifik hiperintens odak) Bilateral mastoid selüllerde minimal aerasyon kaybı izlenmektedir.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Hüseyin Güray Alın
Ortopedi ve Travmatoloji

Merhaba Sema Hanim, beyin cerrahı veya nörolog bir meslektaşımıza danişın lütfen.

22 Nisan 2021 15:47