TN
Soru Sahibi
21 Haziran 2020 21:00

Gen taramasi

Hocam yıllardır düşündüğüm ama yeterli bilgi alamadığım bi durum için soru sorucam en detaylı ve tatmin edici bilgileri sizde buldum .benim mikrosefali bir kızım var tekrar çocuk yapmak istiyorum ama korkuyorum .bir araştırma üniversitesinde araştırma yapıldı ama hicbir sonuca ulaşılmadı. Sanki beni oyaladılar yaşim gidiyor . gen taramasiyla sonrasındada tup bebek yöntemiyle gerçekten garanti olurmu sağlıklı bebek ne olur cevap verin gerekirse randevuda alicam sizden

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, Kızınızdaki mikrosefali nin sebebi olan mutasyon tespit edildiği taktirde PGT-M destekli tüp bebek yöntemi ile sağlıklı çocuk yapabiliriz. Ancak henüz teşhisiniz konulmadığından teşhis için daha farklı testler planlanması gerekeceğini sanıyorum. daha detay sorularınız için *** *** ** 01 den randevu alabilirsiniz. Dr Volkan Baltacı

8 Ağustos 2021 14:24