BS
Soru Sahibi
10 Temmuz 2018 02:18

Gece plağı

Merhaba ben geceleri dişlerimi çok sıkmaktan çenemde kitlenme ve ağrı şikayetleriyle doktora gittim gece plağı yaptılar ve kullanmadığım zamanlarda suyun içinde kapta saklamam söylendi bu doğru mu aksini söyleyen siteler gördüm sormak istedim şimdiden teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Dt. Tolga Bıçakçı
Diş Hekimi , Diş Protez Uzmanı

Su içinde saklamanız gerekmez, yalnızca takmadan önce ve çıkardıktan sonra diş fırçasıyla (kendi diş fırçanız haricinde başka bir fırça olmalıdır) fırçalamanızı öneririm, geçmiş olsun..

10 Temmuz 2018 09:50