KE
Soru Sahibi
24 Temmuz 2018 01:57

Dişlerim çürük gülemiyorum

Hocam ben 15 yaşındayım on dişlerim çürük bazilarida yok bu dişlerime ne yapılır devlet karşılar diyorlar ücretiyle yaptirsam istediğim zaman yaptirabilirmiyim

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Dt. Tolga Bıçakçı
Diş Hekimi , Diş Protez Uzmanı

Merhaba, çürük dişlere yapılan dolgular ve kaplamalar devlet tarafından karşılanır, ancak 19 yaşını doldurmadığınız için, kemik gelişiminiz tamamlanmadığından kaplama yapılması uygun olmaz.. Özel bir klinikte ya da muayenehanede ortaya çıkacak tedavi ücreti, yapılacak işlemin boyutuna, hekimin belirlediği portföy ve fiyat politikasına göre değişir, net bir bilgi alabilmek için bir hekime muayene olmanız gerekir.. Sağlıklı günler dilerim..

24 Temmuz 2018 10:23