YN
Soru Sahibi
12 Ekim 2020 13:39

gebelik kaybı ve genetik testler

VOLKAN HOCAM MERHABA BEN YOZGAT BOZOK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜK İDARİ BİRİMLERDE ÇALIŞIYORUM. ADİM ŞÜKRAN KOYNCU. SİZİN GÖRÜŞLERİNİZE İHTİYACIMIZ VAR GEBELİK KAYBI ARDINDAN GENETİK TESTLER YAPILDI SİZE MAİL ATSAM DEĞERLENDİRİR MİSİZ VOLKAN HOCAM? LÜTFEN BİZE DÖNÜŞ YAPIN :). TEŞEKKÜRLER TELEFON *** *** ** 84 DAHİLİ 1272 ( STRATEJİ GELİŞTİRME DAİRE BAŞKANLIĞI)

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba bana *** *** ** 01 den ulaşabilirsiniz Dr Volkan Baltacı

8 Ağustos 2021 14:05