BS
Soru Sahibi
13 Eylül 2021 22:16

Fibromiyalji

Hocam merhaba 8 aydır ayaklarımda daha çok bilekte ağrılar başladı önce solda sonra sağa da sıçradı,sonra bütün vücuduma yayıldı,yaptırmadığım şey kalmadı ortopedi,fizik tedavi,nötolojiy,romatoloji,kalp damar cerrahı hepsine gitgim,hiçbir sonuç yok ama dayanılmaz derecede ağrım var özellikle sırtım da ayaklarım aşırı derecede yanma,batma,karıncalanmada oluyor bi yon mr,doppler ve emg çektirdim sonuç yok sanırım fibromiyaljiyim psikiyatriste gittim duxet verdi ama kullananadım sonra paxile geçtim ama ne yapmalıyım bilmiyorum şu anda lütfen yardımcı olun…

2 cevap
Cevaplar (2)

Paxil'den fayda görebileceğinizi sanmam. İsterseniz başvurun ve tedavinizi bana bırakın. İstanbul'dan gelmeniz zor olacaksa online görüşelim. İstanbul ile genelde online çalışıyorum.

13 Eylül 2021 23:34
BS
Soru Sahibi

Fibromiyalji mi emin değilim hocam,internette gezici ağrı deyince bu çıkıyor,kimse bana böyle bir tanı koymadı hatta yaşım genç diye yok dediler,doktorlar kesin incitmişsin dediler ama dediğim gibi mr,röntgen,tahlil her şeyi yaptırdım bir şey çıkmadı,yani tek bildiğim psikolojik olduğu,ayağımın acısı en bana rahatsız eden şey,ayak bileğimde yanma,batma,karıncalanma ve acı oluyor çok can yakıcı..bu bazen kayboluyor bir şeye aşırı odaklanırsam ya da daha sakin ve mutlu hissedersem ama vücudum hep gergin ve kaygılı bir şey olacakmuş gibi,kontrol edemiyorum telkin etsemde…zaten vücudumdaki diğer ağrılarda bu ayaktaki aprılarımı çok kafaya taktığım ve kaygı yaptığım için ortaya çıktı,kişilik olarak kaygılı bir insanım maalesef,panik atak geçmişim var,sanırım yaşadığım kaygıya bağlı ağrı bozukluğu yaşıyorum.pandemide evde kalmak ve birçok sorun bunu doğurdu,öğrenciyim dediğim gibi,hocam online terapi almak istiyorum sizden bu durum hiç geçmeyecek gibi geliyor ama bitsin yok olsun istiyorum,lütfen yardımcı olun..

21 Eylül 2021 00:02

Geçmiş olsun.

21 Eylül 2021 01:58