YO
Soru Sahibi
26 Haziran 2020 01:04

Fetiszm ne zamn tedavi edilir

Hocam ben mesaj atmistimporno izlerken sertlesme oluyor ayak olmasada artık ayakla bile izlesem sertlesmede olmuyor zevkte almıyorum ben stresliydim butun gun aklimda ayak yok yani bu durum geçti normal cinsel hayatım olurmu diye endişe duyuyorum aileme söylemediğim icin şimdi tedavi olamam normal cinsel hayatım olabilirmi bunu merak ediyorum lütfen cevap verin hocam zor durumdayım

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Murat Yüce
Çocuk ve Ergen Psikiyatristi

Merhaba, anladığım kadarıyla normal cinsel yaşama engel olabilecek bir durum yok şu anda. Ama kaygılarınız çok fazla. Kaygıların fazla olması cinsellikte sorunlar yaşamanıza neden olabilir. Kaygılarınız için profesyonel destek almanız iyi olur. Geçmiş olsun

29 Haziran 2020 10:41