do
Soru Sahibi
20 Nisan 2017 10:41

evlilikte ilgisizlik

merhaba.4 yıllık evliyim.8 sene flört ettikten sonra evlendik.çok sevdim ve severek evlendim.bebeğimiz olana kadar ufak tefek kavgalarımız olurdu ama bebekten sonra hele ki son 6 ay içinde evde iki yabancı haline geldik.iletişim yok denecek derecede.elinde bir telefon yatıo kalkıo onunla.bundan rahatsızlığımı çok kez dile getirdim ama dırdırcı oldum olay hep kavgaya döndü.kendimi değersiz ve onun için önemsiz hissetmeye başladım ve bu zamanla sevgimi tüketti.şu an yaptığı herşey batar hale geldi.onsuz bir hayat olmayacağını düşünen ben evliliğimi bitirmeyi ciddi manada düşünmeye başladım.çok büyük çıkmazdayım.nolur yardım edin

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar Öncelikle Evlilikler Kavgalarda Olacaktır Tartışmalarda Burada eşlerin Ortak Bir İletişim Dili Olmalı ve Kendilerini Bu Karşılaştıkları Sorunları Aşmasında Yardımcı Olacaktır. Bazı Durumlarda Eşlerin Tek Başlarına Aşamayacakları Kavgalar ve Tartışmalar Olmaktadır. Eğer Başbaşa bu sorun aşılamıyorsa ya tarafsız ve samimi bulduğunuz bir büyük aile büyüğü size bu konuda ortak karar almanıza yardımcı olmasını isteyin yada profesyonel bir destek alın. Sonuçta hep aynı şeylerden kavga ediliyor ve kronik hale gelmişse kendinizi yıpratmadan çözüm odaklı bir yaklaşım sergileyin. saygılarımla.

20 Nisan 2017 15:52