DE
Soru Sahibi
23 Ocak 2018 15:26

Eşim bizi önemsemiyor

Merhaba ben eşimle ayrıydım tekrar barıştım ve bir kızımız oldu önceden çevre ve kıskançlık vardı şimdi ise bana ve çocuğuma fazla zaman ve birlikte bişeyler yapamıyoruz

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar Eşinizle Bu Konuda Beklentilerinizi Onuda Kırmadan Dile Getirin ve Ev İle İlgili Programlarla Eşinizi Yönlendirmeye Çalışın ailece Yapılacak Etkinlikleri Eşinize Sunun ve alternatif Üretmesini İsteyin. Konuşabilmek Beklentilerinizi dile Getirmek Ama Suçlayıcı Dil Olmadan Bunu Yapabilmek Önemlidir.

24 Ocak 2018 11:35