ŞA
Soru Sahibi
22 Aralık 2021 20:55

Ekstrasistol ilaç

Hocam iyi akşamlar...34 yaş bay...hocam ara ara ek atımlarım oluyor 4 yıl önce ki bi holterimde 7 vuruluk nsvt tespit edildi...sonrasında ara ara ek atımlarım devam ediyor....şimdiye kadar bayılma fenalık vs olmadı...hocam boğaz enfeksiyonu için Augmentin 1 mg reçete edildi...biraz ilaç fobim var da...Augmentin 1 mg aritmi tetikleyici kardiyolojik sıkıntı olur mu? Sağolun hocam

1 cevap
Cevaplar (1)

İyi günler, cevap biraz geç ama, genellikle bu tür antibiyotiklerde önemli bir ritim bozukluğu görmüyoruz. Kullanabilirsiniz. Geçmiş olsun.

31 Aralık 2021 16:36