ÖF
Soru Sahibi
24 Temmuz 2017 15:20

e-mail talebi

Merhaba Hocam, Rahatsızlıklarım araştırılması istenilen testleri farklı merkezlerde bulabildiğim için farklı yerlerde yapılıyor, bir kısmı da Numune hastanesinde yapılacak. verilerin doğru değerlendirilmesi için diğer sonuçları size göndermek istiyorum. Kullanmış olduğunuz e-mail adresini verebilir misiniz? Saygılarımla.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar numunegenetik@gmail.com adresine gönderebilirsiniz

30 Temmuz 2017 09:07