22 Nisan 2016 07:29

düşmeye baglı

hocam merhaba annem için sormustum yaş 70 SANDELYEDEN DÜŞMÜŞTÜ POPOSUNUN ÜSTÜNE tamografi sonucunda t 12 de çökme görülmüştü hocam acil doktoru mr çektirip kırık yenimi eskimi ayırt edilsin bizde çektirdik sonucu size yazıyorum hocam T 12 VERTEBRA KORPUSUNDA KRONİK OLDUĞU DÜŞÜNÜLEN ÇÖKME LOMBER SPONDİLOZİS LOMBER İNTERVERTEBRAL DİSKİLERDE DEJENERASYON VE BULGİNGLER L 4-5 DÜZEYİNDE DİSK ARKA KONTURDA HAFİF SANTRAL PROTRÜZYON L5-S1 DÜZEYİNDE HER İKİ TRAFTA LİZİS DEFEKTLERİ VE 1 DERECEDEN SPONDİLLOLİSTEZİS HOCAM BU SONUCA GÖRE KIRIK VARMI YOKSA EKSİ KIRIKMI HOCAM İLGİNİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM BİZE NELER TAVSİYE EDERSİNİZ

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Alper Gökçe
Ortopedi ve Travmatoloji

Mr yazmamis, Filmleri aşağıdaki kanallar üzerinden paylasirsaniz daha iyi cvp verebilirim

22 Nisan 2016 13:16