HN
Soru Sahibi
14 Şubat 2011 12:29

dün gece boğaz göğüs ağrısı ateş eklem ağrısı şikayetlerim oldu sabah aile

dün gece boğaz göğüs ağrısı ateş eklem ağrısı şikayetlerim oldu sabah aile hekimine başvurdum sadece boğazıma bakarak ilaç verdi..bundan 1 ayönce aynı şekilde hastalanmış augmentin 1000 kullanmıştım..doktor zimax 400 ve arthrotec 50 verdi..sorularıma cevap alamadım çünkü tel. konuşuyordu..sorum şu 2. olarak verilen ilaç nedir..prospektüsü beni pek aydınlatmadı..kaç gün kullanmam yeterli olur..cevaplarsanız çok memnun olurum..şimdiden teşekkürler..

1 cevap
Cevaplar (1)

Bir hekim olarak tedavi düzenlemiş olan başka bir hekimin tedavisi hakkında yorum yapmam etik olarak doğru değildir. Tedavi konusunda kafanızda oluşan sorulara cevap bulabileceğiniz yer aile hekiminizin kendisidir. Eğer tedavi sizi tatmin etmediyse başka bir hekime görünme hakkınız saklıdır. Ancak bu sanal ortamda danışma şeklinde olmamalı. Bizim bu ortamdaki görevimiz çözüm üretemediğiniz yada çözüm bulamadığınız şikayetler konusunda sizi aydınlatmak ve uygun tedavi düzenleyebilecek hekimlere yönlendirmektir.

14 Şubat 2011 21:30