DS
Soru Sahibi
11 Mayıs 2017 16:10

Dolgu olan disim agriyor

Iyi gunler kanal tedavi yapilmis olan disim agriyor. Disimin bir kismi dokulmustu dolgusu var disimi bastiramiyorum

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dt. Dilek Şen Şipar
Diş Hekimi , Endodonti (Kanal Tedavisi)

Merhabalar, Öncelikle geçmiş olsun. Kanal tedavili dişinizdeki ağrı dişiniz üzerindeki dolgunuz düştüğünden, ya da kanallar içinde tekrar enfeksiyon geliştiğinden olabilir. Dişinizi ağız içi ve bir film çekerek muayene etmek gerekir. Üzerine basamasanıza da bu yüzdendir. Bir an önce bir hekime başvurmanız gerekir.

18 Mayıs 2017 09:37