AF
Soru Sahibi
29 Ekim 2017 04:49

Doğuştan diş eksikliği

Ben 19 yaşındayım önde 2 dişim doğuştan eksik bunun tedavisi nasıl olur tedavi süresi ne kadar sürer ve fiyat olarak ortalama bana kaça patlar

1 cevap
Cevaplar (1)
Dt. Abdullah Uysal
Diş Hekimi , Diş Protez Uzmanı

Merhaba Furkan Bey.doğuştan eksik olduğunu belirttiğinize göre eksik olan dişlerinizin kuvvetle muhtemel lateral dişler olduğunu düşünüyorum.bu durumda en uygun tedavi seçeneği yaşınızın da 19 oldugunu dusunerek, yeterli alan oluşturup implant uygulamak.Arkasından ise diş etlerinizi şekillendirip protetik restorasyonları yapmak olacaktır.Süre ve fiyat konusunda ise muayne olmadan cevap vermek malesef ki mumkun degildir. İyi günler dilerim.

8 Kasım 2017 14:20