ÇC
Soru Sahibi
14 Eylül 2016 01:21

diz ağrısı

Sayın hocam benim her iki dizimde de sıvı kaybı var iğne tedavisi yaparak eski sağlığıma kavuşabilir miyim? Diz kemikleri birbirine sürtecek derecede sıvı kaybı ve sol dizde menüsküs yıktığı var. Teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Öğr. Üyesi Ateş Şendil
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp

Dizlerinizin film ya da mrı larını Dr. Ateş şendil muhsin yazıcıoğlu caddesi bagis plaza 6. Kat 43/7 çukurambar ankara *** *** ** adresine yollarsanız yardımcı olabilirim. Sağlıkla kalın iyi bayramlar

14 Eylül 2016 23:38