IM
Soru Sahibi
24 Şubat 2021 13:07

Disprotezi

Hocam saygılar alt üst damak takıyorum bütün dişler çekildi bu protezi yemek yerken takıyorum bu durum altcenede öne uzama görüntü bozukluğu yaparmış kısaca devamli takmamanin zararı varmi temizligi için önerin yokmu

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Dt. Serhat Ramoğlu
Diş Hekimi , Diş Protez Uzmanı

İyi aksamlar saygilar sizlere efendim. Yas ilerledikce kemiklerde meydana gelebilecek olan degisimlere bagli dedikleriniz meydana gelebilir. Protez temizligi icin eczaneden protez temizleyicilerden faydalanabilirsiniz. Protezlerinizi neden takmiyorsunuz asil soru bu olmali???

25 Şubat 2021 19:33