da
Soru Sahibi
29 Ocak 2015 19:59

diş temizlenmesi

hocam ıyı gunler ıyı calısmalar..azı dişlerim ve onun cevrelerinde olan dişlerde diger dişlerime göre bi sarılık söz konusu..bu dişlerime,diş temızlemede uygulanan parlatma uygulamasını yaptırarak o sarılıgı gıdermem mümkün mü?..diş beyazlatma tercihim olmadıgından bu konuyusıze danısmak ıstedım. cevabınızı beklıyorum teşekkürler..

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Dt. Dirim Bozok Demir
Diş Hekimi , Diş Protez Uzmanı

Merhaba Dis temizliği ile yuzeyel renklenmeler giderilebilir. Ancak azı dislerinizdeki renklenmeler disetine yakın bölgelerde ise mine çürükleri de olabilir. Bu durumda çürükler temizlenip dolgu yapılmalıdır. Iyi günler dilerim

29 Ocak 2015 20:53