YM
Soru Sahibi
15 Mayıs 2019 13:06

DİŞ SIKINTISI

BEN MUHAMMED YONTAR DİŞLERİM 15 YAŞINDAN BERİ ÇÜRÜME VE HER HASTANEYE GİDİŞİMDE KANAL TEDAVİSİ OLMUŞTUR 23 YAŞINDAYIM VE HALEN DİŞLERİM ÇÜRÜYOR..DİŞLERİMİ FIRÇALIYORUM AMA HİÇ BİRZAMAN DİLERİMİ DÜZELTEMEM 2 DİŞİMİ ÇEKTİRDİM ŞUANA KADAR DİŞ HEKİMLERİ ÇÖZÜM BULAMIYOR DİŞLERİME NE YAPMALIYIM ? NUMARAM *** *** **

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Dt. Semih Demircioğlu
Diş Hekimi , Diş Protez Uzmanı

Oral hijyen alışkanlığında eğitim gerekli. Bir dis hekiminden fırçalamanin doğru yöntemini öğrenip. Gargara ve diş ipi ile destekleyin.

15 Mayıs 2019 15:23