cb
Soru Sahibi
23 Aralık 2019 13:42

Dış problemi

hocam merhaba bir hususta görüşünüzü almak istiyorum diş numaralarını bilmediğim için sağ üst en arka azı dişimin yanındaki 3. ve 4 .dişime kanal tedavi yapıldı ara ara orta kısmında ağrı oluyor yukarıdan aşağıya doğru hekim o bölgede yada dişte sorun olmadığını söyledi iki dişin arasda çok boşluk olmadığını da ayrıca belirtti. size danışmak istediğim hocam malum kanal tedavili dişler ölü diş diye söylenir. bu dişlere kaplama yapılması gerekirmi sizce sonuçta kendi dişlerim kesilicek buna pek sıcak bakmıyorum ve belirttiğim ağrı kaplama yapılması halinde gidermi sizce ara ya çok katı yiyecekler girmiyor ve diş ipi kullanmaya gayret ediyorum verdiğiniz bilgi ve anlayışınız için şimdiden çok teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Dt. Semih Demircioğlu
Diş Hekimi , Diş Protez Uzmanı

Film çekip ağız içi muayeneyle sorun tespit edilebilir. Ona göre bir tedavi uygulanır. Bu söylediklerinizin hepsi kanal tedavili dişe uygulanabilecek işlemler ama ne gerektiği muayene sonrası tespit edilebilir. Geçmiş olsun

23 Aralık 2019 14:03