TB
Soru Sahibi
25 Nisan 2014 13:40

diş eti kanaması

merhabalar hocam dişlerimi fırçalarken hep kanıyor hatta kendimi bildim bileli kanıyor fakat şu sıralar yemek yerken de kanıyor ne yapmalıyım

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, belli ki ,ağız bakımı ile ilgili , uygulama yanlışlığı-yetersizliği ve bilgi eksikliği söz konusu.Diş etlerinizde ciddi boyutta enfeksiyon gelişmiş.Mutlaka bir doktora gitmeniz gerekiyor.Doktorunuz gereken tedaviyi uygulayacak ve sizi, ağız bakımı(özellikle dişlerinizi nasıl fırçalamanız gerektiği) konusunda bilgilendirecektir.Geçmiş olsun. Diş Hekimi Serhad Güngör

27 Nisan 2014 12:00