ön
Soru Sahibi
10 Nisan 2014 20:06

10 sene önce yapilan köprü dislerim cöktü agriyor

merhaba belirttigim gibi 10 seneden fazla bir Zaman önce yan bos olan azi dislerimin yerine koprü vasitasiyla dis yaptirmistim .agri yapiyor tamiri olurmu olmazsa istanbulda hangi disciyi tavsiye edersiniz.saygilar

1 cevap
Cevaplar (1)

Necattin bey merhaba,10 sene önce yaptırdığınız ve çöktü diye tanımladığınız köprü protez, büyük olasılıkla onarılamaz.Mutlaka çevrenizde diş problemi yaşamış ve doktorundan memnun olan kişiler vardır .Onların önerisiyle bir doktor seçmenizi öneririm, hem de hemen.(Daha kötü ağrılar yapmadan ve belki de tedavisi mümkün iken) Geçmiş olsun... Serhad Güngör

10 Nisan 2014 20:32