ÖG
Soru Sahibi
28 Mart 2018 23:46

Diş eksikliği

İyi günler doktor hanım 29 aylık oğlumun üst ön iki dişinin yan tarafındaki bir dişi çıkmadı diğer dişleri tam ne yapmalıyım neden çıkmamış olabilir. Daha önce karşılaştığınız bir durum mu?

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Dt. Aylin Gençkan
Diş Hekimi , Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)

Merhaba.. Kalıtsal olarak diş eksiklikleri söz konusu olabilir, özellikle bahsettiğiniz dişlerde daha sık görülür endişelenmeyin...mutlaka bir çocuk diş hekimi tarafından takip edilmelidir. iyi günler..

31 Mart 2018 10:44