yf
Soru Sahibi
7 Nisan 2018 00:05

diş dolgusu

Merhaba hocam .Amalgam dolgularımı çıkartıp porselen dolgu yaptırmak istiyorum.Siz amalgam dolgu çıkartma işlemi yapıyor musunuz?Teşekkürler.

2 cevap
Cevaplar (2)
Dr. Dt. Semih Demircioğlu
Diş Hekimi , Diş Protez Uzmanı

Tabiki amalgamlar sokulup yerine kompozit veya porselen doldu yaptirabilirsiniz.klinigimde yaptigim bir islem

8 Nisan 2018 12:30
Dr. Dt. Semih Demircioğlu
Diş Hekimi , Diş Protez Uzmanı

Tabiki amalgamlar sokulup yerine kompozit veya porselen doldu yaptirabilirsiniz.klinigimde yaptigim bir islem

8 Nisan 2018 12:22
yf
Soru Sahibi

Amalgam söküm işlemi yaptığınıza çok sevindim,ziyaretinize geleceğim.Hocam birde ben öğretmen olduğum için ancak yazın 1 ay gelebiliyorum ankara'ya ailemin yanına.1 ay içinde amalgamlar sökülüp kanal tedavisi biter mi?Teşekkürler.

8 Nisan 2018 14:24
Dr. Dt. Semih Demircioğlu
Diş Hekimi , Diş Protez Uzmanı

1 ay yeterli olacaktir tedavinize gecmis olsun

8 Nisan 2018 19:08