SM
Soru Sahibi
10 Haziran 2020 20:06

Dis cikmiyor

Iyi gunler hocam, 23 aylik bebegimin sadece 4 disi cikti ust ve alt on ikililer. Diger dislerinde de beyazliklar var belli ki cikacak fakat hala dis yok. D vitamini eksikligi olabilir deniyor fakat d vitamini damlasi onerir misiniz? Endiselenecek bir durum mudur? Tesekkur ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Dt. Menije Menderes
Diş Hekimi , Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)

Merhaba. Endişe edilecek bir durum ve d vit eksikliği ile ilişkili olduğunu düşünmüyorum. D vitamini damlasını çocuk doktorunuz ile görüşmenizi öneririm. Arzu ettiğiniz zaman muayene için beklerim. İyi günler

14 Haziran 2020 14:58