SB
Soru Sahibi
8 Şubat 2016 21:33

Dis bozuklugu

Sema hanım merhabalar. Ben 18 yasındayım, öndeki üst dislerimden 4'ü alt dislerimden daha önde. Dislerime tel taktırmak istiyorum. Benimki gibi sekil bozukluklarında dis telinin nekadar süre kalması lazım? Fiyatlar neye göre belirleniyor. Dis teli konusunda bilgi verirseniz sevinirim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Dt. Sema Altunsoy
Diş Hekimi , Diş Protez Uzmanı

Belma Hanım merhaba, ben protez uzmanıyım ve ortodontik tedavi yapmıyorum. Sorunuzu ortodonti uzmanı arkadaşlara iletebilirsiniz. sağlıklı gülüşler dileklerimle. Dr. Sema Altunsoy

9 Şubat 2016 16:03