YE
Soru Sahibi
16 Mayıs 2018 23:14

Diş Ayrıklığı

Merhaba doktor bey 24 yaşındayım ön dişlerimde ayrıklık var. Görüntü açısından rahatsızlık duyuyorum. Tel taktırmakta istemiyorum. Bu sorunum için diğer tedavi yöntemleri nelerdir? Sizin tavsiyeniz nedir?

1 cevap
Cevaplar (1)
Dt. Oğuz Altay
Diş Hekimi , Diş Protez Uzmanı

merhabalar kliniğimiz de şeffaf apareyle ortodontik tedavi yapılmaktadır diastema dediğimiz diş ayrıklığını başarıyla tedavi ettiğimiz vakalarımız da mevcuttur ancak açıklığın boyutunu görmemiz gerekiyor müsait olduğunuzda kliniğimize gelirseniz muayene sonucunda sizi daha net bilgilendirebiliriz.(muayenemiz ücretsizdir) iyi günler dilerim

17 Mayıs 2018 09:44