KS
Soru Sahibi
11 Ağustos 2020 11:46

Dis apsesi

Merhaba 5 yasinda kizimin ağız filminde 4 tane dış kökünde iltihap olduğu görülmüş. 4 tane doktora gittik 3 ü dişlerin çekilmesinden yana. Sadece 1 doktorumuz çekilmesin demekte. Ağız filmi ile size gelsek durumu sizde degerlendirebilirmisiniz.

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Dt. Buse Ayşe Serin
Diş Hekimi , Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)

Merhaba, geçmiş olsun. .Biz henüz pandemiden dolayı sedasyon ve genel anestezi ile hasta alımına başlayamadık. Ama tabii ki muayenesini yapabilirim. Çukurova Üniversitesi Diş hekimliği fakültesindeyim. perşembe günü *** *** ** arası getirebilirsiniz.

19 Ağustos 2020 10:56