GS
Soru Sahibi
14 Haziran 2016 16:34

DERMAVİTAL SAĞLIK HİZMETLERİ

Doktor Bey merhaba, Demavital Sağlık Hizmetleri olarak Telomer Biyolojisi 8 Telomer Analiz Testi ) ve TA-65 besin desteği ile ilgili sizi ziyaret etmek isteriz. Fakülte'den size ulaşamadık, farklı bir iletişim bilgisine de erişemediğimiz için buradan yazmak durumuda kaldık, anlayışınız için şimdiden teşekkür eder, saygılarımızı sunarız. Sezen Gülşen *** *** ** 32

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Alper Döventaş
Dahiliye - İç Hastalıkları , Geriatri

İlginize teşekkürler. hastane telefonum *** *** ** 00/*** *** **; buradan görüşüp randevulaşabiliriz. Saygılarımla

20 Haziran 2016 18:08