KC
Soru Sahibi
26 Mayıs 2018 00:28

Corona virüsü

Geçen hafta Perşembe günü kedimin tırnağını kestirdik vki gün ama o sonraki yemesi içmesi azaldı halsizleşti ve ateşi çıktı böyle olunca veterinere götürdük ve test sonucu corona virüsü çıktı sonra bir test daha yapıldı derecesi 63 çıktı dediler 5 günlük antibiyotik ve vitamin için gittik evdede kendimi 1,5cc interferon verdik. 3 gün bu tedavi iyiydi 4. Gün gittiğimizde ateşi 40 derece çıktı ateş düşürücü ve tedavi devam etti 5. Günde ateş vardı gittiğimizde ve yine aynısı ve son tedaviden sonra dönündüğümüzde interferon verince kustu o gecenin sabahıda halsizleşip ağzı köpürüp pıhtılı kan ağzından atarak öldü. Sizden ricam bu virüsten mi yoksa yapılan ilaçlardan mı?

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar, öncelikle başınız sağolsun. Coronavirus, sindirim sistemine yerleşen bir virustur. Hastalıkta halsizlik, iştahsızlık, ateş ve değişen derecelerde ishaller görülebildiği gibi, belirtiler görülmeye de bilir. Kedinizin ölüm sebebinin ilgili virusa ya da kullanılan ilaçlara bağlı olup olmadığının anlaşılabilmesi, maalesef bu durumda mümkün değildir. Kesin bir sonuca ulaşabilmeniz için otopsi yapılması gerekmektedir. Sağlıklı günler dilerim

26 Mayıs 2018 14:58