AB
Soru Sahibi
27 Temmuz 2021 20:13

Çocukta şaşılık göz bozukluğu

kızım 3 yaşında 6 aylıktan beri iki göz 6 numara ve şaşı size gelmeyi düşünüyoruz.Okadar doktorlara götürdüm ilk çocuk şaşılığı dediler 6 aylık ken bir doktor anladı gözleri bozul olduğunu ve tek doktora bağlı kalmak istemiyorum .şuan şaşılığı daha iyi durumda ama gözleri 5 den 6 oldu

1 cevap
Cevaplar (1)

Bizim uzmanlığımız çocuk şaşılıkları konusunda değil. Pediatrik Oftalmoloji ve şaşılık ile ilgilenen bir göz hekimi size daha fazla yardımcı olacaktır.

19 Aralık 2021 13:23