OM
Soru Sahibi
5 Mayıs 2021 11:51

Çocuklukta ilaç kullanımı

Hocam merhabalar 12 yaşında okb sebebiyle prozac başlandı.Prozac kullanımından dolayı ileride sorun yaşar mı internette prozac gibi nöroaktif ilaçların şizofreniye sebep olabileceği yazıyordu.Bu doğru mu?Şimdiden teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar Mehmet bey Çocuğunuza verilen ilac hakkında bilglenmek amaçlı ilaç prospektüsunu okuyabilirsiniz. Ancak internet araştırması sonucunda endişe yaşamınıza sebep olan sorularınizi size ilacı yazan psikiyatristinize danismaninizi öneririm. Sevgilerimle

14 Mayıs 2021 10:10