do
Soru Sahibi
5 Temmuz 2014 18:15

çocuk pipisi ile ilgili.

Değerli Hocam Merhaba, benim 10 yaşında bir oğlum var, pipi bölgesi yağlı olduğundan pipisi küçük görünüyor, ben parmağımla bastırıp kökünden ölçtüğümde 5 cm olduğunu gördüm. İnternette yaptığım araştırmalarımda bu yaştaki çocukta normal olduğunu öğrendim. Uzman olarak size de danışmak istiyorum, bana nasıl bir yol izlememi tavsiye edersiniz? saygılarımla.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Halil Tuğtepe
Çocuk Cerrahisi , Çocuk Ürolojisi (Cerrahi)

Merhaba. Sizin de araştırdığınız gibi böyke durumlarda hibirşey yapmıyoruz. Eğer sünnet olmadıysa sakın yaptırmayın. Erginlikte ormaonların etkisi ile yağlar eriyor. Normal görüntüsüne geçiyor genellikle.

6 Temmuz 2014 00:19