KT
Soru Sahibi
21 Ekim 2015 14:33

Çene Ekleminde Sorun ve Boyunda Gerginlik

Merhaba. Çene eklemimde ve boyun bölgemde sıkıntılar yaşıyorum. Çene eklemimdeki sorun yüzünden ağzımı açmada, yana kaydırmada, konuşmada ve yemek yemekte zorlanıyorum. Bazen kıtırtı gibi sesler de geliyor ve aşırı ağrı yapıyor. Gittiğim diş hekimleri başlarından savar gibi davrandılar ve durumun önemsiz olduğunu belirttiler ama sıkıntı yaşıyorum. Boynumda ve sırtımda zaman zaman ağrı hissediyorum ve boynumda da inanılmaz bir gerginlik var. Ortopedi bölümüne gelmem daha mı doğru olur? Olumlu bir cevap verirseniz sizden muayene için randevu almak istiyorum. İyi günler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Mustafa Anter
Ortopedi ve Travmatoloji

fizik tedavi ve çene cerrahisine başvurmanız daha doğru olur.saygılar

19 Kasım 2015 17:06