ÇD
Soru Sahibi
4 Mart 2010 16:33

Celal Bey, süratli yanıtınız için çok teşekkür ederim. Üst damakta kalan kö

Celal Bey, süratli yanıtınız için çok teşekkür ederim. Üst damakta kalan köpek dişlerimi aşağıya indirebilmek için üst süt köpek dişlerim çekildi. Son röntgenim 10 ay kadar önce SSK'da çekildiği için mail ile göndertmem pek mümkün olmaz sanırım.

1 cevap
Cevaplar (1)

Simdi oldu ,sut disleri cekilip kalici kanin dislerin yerine tam gelmesi ortodontik calisma ile yerine gelir tamamen her seyin duzelmesi biraz zaman alir ,ancak doktorunuz mutlaka size soyleyecektir butun islemler bitince pekistirme denilen 6 ay suren geceleri aparey takip gunduz cikara bilirsiniz onemlidir ,biraz sabir guzel gulusler dilerim saygilarimla.

4 Mart 2010 17:14