14 Mayıs 2020 03:57

Cekingenlik

4 yasindaki kizim evde çok güzel konuşup kendini ifade edebilen bıcır bıcır bir cocuk fakat disardave okulda kimse ile konuşmuyor sadece evde konuşmak istiyorum diyor hiç kimse ile iletişim kurmuyor bu dorunu nasıl cozebiliriz

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Çocuk kendini yetersiz görüyor olabilir mi? Dışarıda Onaylanmadığını düşünüyor olabilir mi? Tutumunuz Baskıcı / Aşırı Korumacı olabilir mi? Değerlendirmenizi öneririm. Sağlıkla.

25 Eylül 2020 21:01