KY
Soru Sahibi
27 Ocak 2021 18:33

Anneyi cezalandırma istegi

Gamze Hn merhaba, 4 buçuk yaşında oğlum var, eşimden ayrıldım. Aralık sonu resmii olarak boşandık, 2 sene çekişmeli dava sürecimiz oldu. Bu süreçte baba tarafından darp edildim ve oğlum buna şahit oldu. Algısı çok açık bir çocuk bu arada. (19 dan geriye doğru sayabiliyor, kafasından çıkarma işlemi yapıyor, üzerinde dursam okumayı ogrenicek vs.) Oğlum sürekli beni (anneyi) cezalandırma çabasında. Bir gün işten döndüğümde anneannesi yüzünü gösterdi, yanağını yara yapmış tırnaklarıyla. Sorduğumda sen üzül diye yaptım, üzüldün mü? dedi. Hayır hiç üzülmedim çünkü benim canım yanmadı senin canın acıdı dedim. O zaman kendimi arabanın önüne aticam diye cevap verdi. Tabiiki bu durum beni endişelendiriyor. Nasıl davranmam gerekiyor? Lütfen bana yardımcı olabilir misiniz?

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Söylemler ciddi. Mümkün olduğunca tez bir vakitte çok iyi bir uzmandan destek almanızı öneririm.

14 Ağustos 2021 15:02