AE
Soru Sahibi
12 Kasım 2016 17:26

Çekingen ve içime kapanığım

Meraba efendim ben 17 yaşındayım.Hayattan zevk alamıyorum hergün güne başlarken ölüm gibi geliyor liseye gidiyorum ders çalışma isteği gelmiyor ve okulda pek konuşmuyorum içime kapanığım.Bildiğim bir soru dahi olsa cevap veremiyorum.Söz hakkı almıyorum ben neyden korkuyorum efendim anlamıyorum.Tamam diyorum bugün kimseden kormayacağım derse katılacağım yanlış cevap versem bile diyorum ama derste arkadaşlarımın yanında sönük kalıyorum.okulda kendimi ifade etmekten kokuyorum Yardım edin lütfen Efendim bu sorunu nasıl atlatabilirim?

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, bu anlattıklarınız sosyal fobi belirtilerine benziyor. Bir an önce bir psikiyatriste başvurmanızi öneririm

1 Aralık 2016 18:59