OR
Soru Sahibi
19 Eylül 2021 23:44

Böbrek kisti

Merhaba hocam 18 aylık oğlum var ultrason çekildi sağ böbrek üst polde 8 mm çapında kistik görünüm izlendi. ( fokal ektazi?) bu demek oluyor sizce

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Osman Dönmez
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Nefrolojisi , Çocuk Romatolojisi

Merhaba günaydın, öncelikle geçmiş olsun ultrason takibi gereklidir. Muayeneye edilip değerlendirilmesi gerekir. Prof. Dr. osman Dönmez Çocuk Nefroloji & Romatoloji Uzmanı

26 Eylül 2021 09:10