TH
Soru Sahibi
26 Nisan 2018 11:00

BİYOPSİ SONRASI AĞRI

Merhabalar hocam, eşim 1 sene önce koltuk altına yakın yerden biyopsi yapıldı fakat kolundan ağrısı geçmedi hala genel cerrah,ortopedi doktorlarımıza başvurduk fakat çözüm bulamadık yardımcı olursanız seviniriz kolay gelsin.

2 cevap
Cevaplar (2)
Doç. Dr. Erkan Öztürk
Genel Cerrahi , Meme Cerrahisi

Öncelikle geçmiş olsun. Ben de size yardımcı olmak isterim fakat böyle bir durumda muayene etmeden, geçirilmiş operasyona ait bulguları değerlendirmeden bir yorum yapmak çok zor. Size tavsiyem öncelikle sizi ameliyat eden hekimle bu durumu paylaşmanız. çözüm bulmazsanız size yardımcı olmak için elimden geleni yaparım.

26 Nisan 2018 11:51
TH
Soru Sahibi

Teşekkür ediyorum hocam,iyi çalışmalar diliyorum.

27 Nisan 2018 10:26
Doç. Dr. Erkan Öztürk
Genel Cerrahi , Meme Cerrahisi

Geçmiş olsun

27 Nisan 2018 10:33