14 Aralık 2018 20:49

Bilmi .yorum

Hocam 39 yasindayim piskiatrislere gittim ama sonuc alamadim her aksam bayilma hissiyle karsi karsiyayim ama bayilmiyorum oyle geliyor bana ve arada bas donmem oluyor ve her aksam. Kusuyorum doktorlara gittim ama bisey yok diyolar. Acil yardim edin bana korkuyorum. Nereye gitcemi bilemiyorum artik

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. A. Serdar Tellioğlu
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Gerekli incelemeler açısından nöroloji ve kardiolojiye de gitmenizi öneririm. Orada sorun saptanmazsa psikiyatrist ile devam edin demek daha doğru olacaktır. Geçmiş olsun. İyi akşamlar

14 Aralık 2018 21:04