AK
Soru Sahibi
6 Ağustos 2016 02:34

Ben zaten sorunum

Slm hocam sürekli ağlayasim geliyor ben bu dünyada kime iyilik yaptıysam hep kötülük gördüm sonra nasılsa kadir böyle diye hep ezildim hep hor görüldüm nedense hep insanlar bana bakıyor gibi geliyor bana gülüyor gibi geliyor ayrıca son zamanlar çok ağlayasim geliyor neden böyleyim diye öyle bi şeye geldim ki yolda yaralı birisini görsem üzerine basıp geçesim geliyor çok kötüyüm daha neler var neler yardım edin bana

1 cevap
Cevaplar (1)

İyi günler diliyorum Kadir Bey; tabii ki buradan birkaç satır birşeyler yazıp sizi iyileştiremeyeceğimi takdir edersiniz; ancak şunu söylemeliyim ki çok iyi bir "bilişsel psikoterapi" adayısınız. Dünyaya, kendinize, geleceğinize bakışınız bu terapi ile değişebilir ve iyileşirsiniz. Dilerseniz bilişsel terapi konusunda www.psikiyatridoktorum.com web sitemdeki makalemi okuyabilirsiniz. Tedavinizi üstlenebilirim. Sağlıklı günler dileklerimle sevgilerimi sunarım.

6 Ağustos 2016 09:13