CH
Soru Sahibi
10 Mayıs 2017 23:06

Basur kanamasi

Merhaba dr bey bende basur var ve 2 veya 3 haftadir tuvalette kanamalar oluyor ve kirmizi renkte bu basurdenmi olur. Ne yapmak gereklidir.Tesk syg.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Göktürk Maralcan
Genel Cerrahi , Endokrin Cerrahisi , Meme Cerrahisi

Bu tür kanamalar sizlerin basur diye bildiği hemoroidal hastalıktan olabileceği gibi anal fissür ve de çok daha önemlisi anal kanal, rektum veya sol kolon kanseri gibi kalın bağırsağın çeşitli hastalıklarında olabilir. Bir an önce bir genel cerrahi uzmanına muayene olmalısınız. Sağlıcakla kalın.

26 Mayıs 2017 14:30